Przyjęcia interesantów

Naczelna Pielęgniarek
Bożena Łuszczyńska

Poradnia lekarza POZ

Lekarz pierwszego kontaktu zapewnia bezpłatne porady POZ w ramach umowy
z NFZ.

Przyjdź do nas i złóż deklaracje

Jakość usług

Szpital stawia na rozwój, jakość usług
oraz satysfakcję pacjentów.
Jednostka uzyskała Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
w zakresie:
– PN-EN ISO 9001:2015
– PN-EN ISO 14001:2015
– ISO/IEC 27001:2013
– ISO 15224:2013

Dział Kadr:

44 685-47-10

Sekretariat Dyrekcji.:

44 685-47-16

Preferowana forma kontaktu: formularz.

Witamy na stronie Szpitala Powiatowego w Radomsku

Szpital Powiatowy w Radomsku jest wielospecjalistycznym podmiotem leczniczym udzielającym świadczeń medycznych dla mieszkańców południowej części województwa łódzkiego w szczególności powiatu radomszczańskiego oraz powiatów ościennych: pajęczańskiego, bełchatowskiego oraz piotrkowskiego. Wielkość jednostki, szeroki zakres realizowanych usług oraz ich kompleksowość czyni z nas jeden z wiodących ośrodków medycznych w województwie łódzkim. Nadrzędnym celem szpitala jest zachowanie, przywracanie, ratowanie i poprawa zdrowia ludności oraz jego promowanie w ramach specjalistycznej opieki stacjonarnej, jednodniowej, ambulatoryjnej, podstawowej opieki zdrowotnej oraz pomocy doraźnej.

Jednostka wyróżnia się na rynku usług medycznych nowoczesną infrastrukturą techniczną i medyczną spełniające najwyższe europejskie standardy. To miejsce, w którym specjaliści z wielu dziedzin medycyny, wyposażeni
w nowoczesny sprzęt, mają możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności dla dobra pacjentów.

Szpital jest nastawiony na rozwój i systematyczne podnoszenie jakości udzielonych świadczeń. W tym celu aktywnie działa na polu pozyskiwania środków finansowych z programów Unii Europejskiej, w ramach współpracy z samorządem miejskim oraz powiatowym w celu pozyskania nowoczesnego sprzętu i aparatury medycznej umożliwiającej rozszerzenie świadczonego zakresu usług. Przykładem takiego działania jest wdrożenie Pakietu Onkologicznego oraz uruchomienie jako 4-ty szpital w województwie łódzkim Koordynowanej Opieki nad Kobietą
w Ciąży (KOC) oraz Kompleksowej Opieki nad Pacjentem po Zawale.

Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny, ciesząc się od kilkunastu lat Państwa zaufaniem.

fot. Szpital Powiatowy w Radomsku.

Misją Szpitala Powiatowego w Radomsku jest zapewnienie wszystkim pacjentom szerokiego zakresu wysokiej jakości świadczonych usług medycznych
w zakresie:

• Prewencji i profilaktyki chorób,
  • Diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej,
  • Ratowania osób w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia,
  • Leczenia szpitalnego oraz ambulatoryjnego,
  • Pielęgnacji i rehabilitacji

Ważne dla Pacjenta

• Historia szpitala

Zobacz:

Jak zmieniał się szpital na przełomie wieków.
    Czytaj →

• Rodzić jak w domu

Jesteśmy dla was:

Miejsce, w którym każda kobieta będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie.
    Czytaj →

Co nas wyróżnia?

0

Zatrudniamy 218 lekarzy z bogatym dorobkiem naukowym, doświadczonych, pełnych pasji.
W naszym zespole znajduje się 3 profesorów nauk medycznych.

21 poradni specjalistycznych oferujących Państwu szeroki zakres konsultacji specjalistycznych.

Szpital Powiatowy w Radomsku to 24615 m2 powierzchni użytkowej
z nowoczesnym sprzętem medycznym, salami chorych
z pełnym węzłem sanitarnym oraz przestronnym parkingiem
i ogrodem.

0

Otaczamy indywidualną opieką każdego pacjenta przez 24 godziny na dobę.
Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych technologii medycznych w zakresie badań obrazowych i laboratoryjnych gwarantujących naszym pacjentom bezpieczeństwo.

W naszym Szpitalu rodzi się ok 1000 dzieci rocznie, które są objęte profesjonalną opieką medyczną lekarzy i położnych Oddziału Neonatologii.

Rocznie wykonujemy ponad 4613 zabiegów operacyjnych w zakresie chirurgii ogólnej, ortopedii, ginekologii oraz laryngologii.

Najnowsze informacje