Komunikat o E-Portalu Drukuj

W związku z zaostrzeniem polityki bezpieczeństwa dotyczącej przetwarzania danych osobowych zarówno po stronie producenta oprogramowania jak i Szpitala Powiatowego w Radomsku, zmienia się sposób dostępu do e-portalu dla pacjentów których PESEL istnieje już w bazie danych Szpitala Powiatowego w Radomsku. W przypadku pojawienia się komunikatu " Rejestracja nie powiodła się, numer PESEL przypisany jest już do zarejestrowanego użytkownika" prosimy o kontakt w celu potwierdzenia danych personalnych na adres mailowy (24h) Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub pod numerem telefonu (7:00 - 14:35) 44 681 08 56.

Poprawiony: czwartek, 27 lutego 2014 12:46