Nasze Zdrowie - pomóż innym pomóż sobie Drukuj

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy iż stowarzyszenie „NASZE ZDROWIE pomóż innym pomóż sobie” mające siedzibę w Szpitalu zawarło porozumienie z „Fundacją Studencką Młodzi – Młodym” będącą Organizacją Pożytku Publicznego, które umożliwia przekazanie części podatku na rzecz stowarzyszenia.
Mając na uwadze powyższe istnieje możliwość przekazania części Państwa podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.
W tym celu w deklaracji podatkowej należy wpisać numer KRS 0000270261 koniecznie z dopiskiem
NASZE ZDROWIE 2713.

Zgromadzone w ten sposób środki finansowe zostaną przekazane na działalność statutową naszego stowarzyszenia w celu wspierania działalności Szpitala Powiatowego w Radomsku, w zakupie niezbędnego sprzętu medycznego.

Poprawiony: czwartek, 20 lutego 2014 09:40